Banner_facebook_02

Banner_pok_MAR

Banner_3d_vs_foto

Banner-Vizualizace

Banner-kancl AWL

Kancel_nabytek

3D vizualizace

3D simulace skutečnosti

 

Návrh interiéru je první etapou adaptace a zařizování interiéru a je to proces, při kterém se od vašich představ, se zapojením našich schopností, dostaneme až k velmi věrnému zpodobnění vašeho budoucího interiéru.

Na základě vašich představ a přání vám vytvoříme počítačovou vizualizaci samostatného nábytkového kusu či celého interiéru.
Díky této vizualizaci získáte představu o jeho celkovém vzhledu, prostorovém členění a rozmístnění jednotlivých součástí interiéru.

Při návrzích vycházíme z osobní návštěvy místa, kterého se celý projekt týká a nabízíme osobní přístup při návrhu i realizaci interiéru.

Spolupráce na návrhu interiéru má obvykle dvě části.
V první části se na základě schůzky snažíme poznat vaše přání a potřeby, které následně můžeme přenést do samotné vizualizace.
Ve druhé fázi dochází k vypracován 3D návrhu a k jeho posouzení a konzultaci se zákazníkem.
Postupně pak tento návrh interiéru spolu s vámi upravujeme, ladíme a jsou do něj zapracovány detaily a návrhy na změny dle požadavků zákazníka.

Samozřejmě si také může zákazník od nás nechat vypracovat pouze návrh buducího interiéru a k realizaci si vybrat vhodného dodavatele sam.